sobota, 23, wrzesień 2017 22:09
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Święta Bożego Narodzenia -Pasterka

„Tak Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne”.

Święta Bożego Narodzenia – to święta bezgranicznej miłości Boga do człowieka.

Bóg tak bardzo nas ukochał, że przyjął naszą ludzką naturę i stał się jednym z nas.

Przeszedł całą ludzką drogę – jaką każdy z nas przechodzi – od poczęcia do śmierci, uświęcając każdy jej etap, nadając wszystkiemu wartość i sens.

Tajemnicę Wcielenia Jezusa Chrystusa wyznajemy codziennie w modlitwie: „Anioł Pański” wypowiadając słowa Jana Ewangelisty: „A Słowo stało się ciałem i zamieszkało między nami”.

W te Święta Bożego Narodzenia poczujmy się kochanymi przez Jezusa Chrystusa! Przyjmijmy Go do swojego życia tak, jak rodzice przyjmują nowonarodzone dziecko! Pozwólmy Bogu zająć centralne miejsce w naszym życiu! Starajmy się zawsze być z Nim i na Jego miłość odpowiadać naszą miłością.