Parafia Rzeczyca - Msza o bł. Stanisławie Papczyńskim (Msza święta dziękczynna w Luboczy 28 października 2007 roku)

Fundacja
Centrum ks. Jędrzeja Kitowicza
97-220 Rzeczyca,
ul. ks. Jędrzeja Kitowicza 17
tel.: (+48) 44 710 51 25
e-mail: fundacja@kitowicz.pl
KRS: 0000623207

Konto bankowe:
Bank Pekao SA
03 1240 1545 1111 0010 7455 6473

DRUK PRZELEWU

Program Ochrona zabytków
Zadanie pn. Rzeczyca, dawna organistówka (XX w.):
rewitalizacja budynku zagrożonego katastrofą budowlaną -
etap II: prace ratunkowe przy dachu, więźbie, stropie, murach,
wnętrzu i elewacji zewnętrznej dofinansowano z środków
Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

"Zagospodarowanie terenu wokół Kościoła
p.w. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Rzeczycy"
dofinansowano ze środków WFOŚiGW w Łodzi

Wyszukaj

Licznik odwiedzin

2.png4.png8.png7.png6.png7.png
Dzisiaj4
Wczoraj249
Ostatni tydzień253
Ostatni miesiąc3961
Wszystkie248767

4
odwiedzających na stronie

wtorek, 21, sierpień 2018 00:08

Msza o bł. Stanisławie Papczyńskim (Msza święta dziękczynna w Luboczy 28 października 2007 roku)

Msza o bł. Stanisławie Papczyńskim
28.X.2007

 WSPOMNIENIE BŁ. STANISŁAWA PAPCZYŃSKIEGO

Msza święta dziękczynna w Luboczy 28 października 2007 roku

KOLEKTA

Boże, Ty w swojej Opatrzności powołałeś bł. Stanisława do szerzenia czci Niepokalanej Matki Twojego Syna i niesienia pomocy zmarłym poddanym oczyszczeniu, spraw, abyśmy za jego przykładem całym sercem dążyli do Ciebie * i pełniąc czyny miłości głosili Twoją chwałę. Przez naszego Pana ....

Deus, qui in providentia Tua beatum Stanislaum ad divulgandum Immaculatae Matris Filii Tui honorem * auxiliumque defunctis in purgatorio detentis ferendum vocasti, praesta, ut eius exemplo ad Te toto corde properemus * et opera caritatis exercentes laudem Tuam praedicamus. Per...

MODLITWA NAD DARAMI

Wszechmogący Boże, przyjmij od nas, sług Twoich, dary, które składamy na Twoim ołtarzu obchodząc wspomnienie błogosławionego Stanisława i spraw, abyśmy wolni od ziemskich przywiązań, Ciebie uznawali za jedyne bogactwo. Przez Chrystusa, Pana naszego.

MODLITWA PO KOMUNII

Boże, nasz Ojcze, mocą tego Sakramentu prowadź nas drogą miłości śladami błogosławionego Stanisława, i dobre dzieło, które w nas rozpocząłeś, doprowadź do końca na dzień Jezusa Chrystusa. Który żyje i króluje na wieki wieków.

Parafia p.w. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Rzeczycy © 2018.  Wszystkie prawa zastrzeżone.