poniedziałek, 25, wrzesień 2017 06:30
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

I Komunia Święta - 1 czerwca 2014 r.

Prośba rodziców o udzielenie I komunii Świętej
Drogi Księże Proboszczu – Pasterzu naszej parafii

Wszystkie swoje rodzicielskie obowiązki podporządkowujemy harmonijnemu rozwojowi naszych dzieci. Nie może w nim zabraknąć rozwoju religijnego. Dlatego, w trosce o ten rozwój w imieniu zgromadzonych przed ołtarzem dzieci I komunijnych i ich rodziców prosimy Cię dziś o udzielenie naszym latoroślom I Komunii Świętej, aby już odtąd w pełni mogły uczestniczyć w Najświętszej Ofierze. Ze swej strony dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasze dzieci były dobrze przygotowane do przyjęcia Najświętszego Sakramentu.
Dzień ten jest dla nas wyjątkowy, również z tego względu, że właśnie dziś obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego i Święto Dziękczynienia. Jesteśmy wdzięczni Opatrzności Bożej za dar kanonizacji Jana Pawła  II, który uczył, że „rodzina Bogiem silna jest siłą człowieka i całego narodu”
Księże Proboszczu, pomni słów naszego Świętego Papieża, obiecujemy własnym przykładem i modlitwą – za Jego wstawiennictwem – wspierać nasze dzieci , by zawsze były wiernymi świadkami Chrystusa!.